היא מפתיעה, מחדשת ומרגשת

אתם מוזמנים להיכנס לעולם של עיצוב, שיתופי פעולה וחדשנות
שכולו מוקדש למטרה אחת - לגרום לכם להרגיש טוב.

מקשיבים, מבינים ויוצרים
כמו בכל שנה CALIA ITALIA יוצרת, מחדשת ומשתפת פעולה עם מעצבים חיצוניים כדי להביא לעולם עיצובים שטרם נראו כמותם.
זוויות חדות, קימורים שיוצרים תחושת זרימה, משחקי תיפורים, שפע של בדים המעניקים טקסטורות שונות, צבעים שיכניסו עניין לעיצוב הבית, כל זאת כדי להגשים את המטרה שלנו - לענות על הרצונות שלכם.
50 שנים של חדשנות
כדי ליצור את הטוב ביותר, כדי לחדש, לרענן, לענות על הצרכים שלכם ולהגשים לכם חלומות, CALIA ITALIA משתפת פעולה עם מעצבים חיצוניים ובעלת מרכז לימוד המורכב מ-40 מעצבים שונים.

VINCENT
קולקציית CALIA ITALIA 2020 - נוצרה מתוך מחשבה
הקולקציה החדשה כוללת מערכות ישיבה וכורסאות בעיצובים מגוונים, כל פריט הוא עולם ומלואו, מושך את תשומת הלב ומעניק לעיצוב הבית שלכם טאץ' ייחודי.
זהירות, ספוילר: כורסת ELMO שוברת את החוקים
אחד מהדגמים החדשים שלנו הוא ELMO, ספת דו או ספה תלת עם טוויסט בעלילה.
עם משענות ראש מתכווננות וידיות מעוגלות, כורסת ELMO יוצרת שילוב יוצא דופן של זוויות וקימורים. מראה מעוצב שימשוך את העין בחדר המגורים, זהו התוצר של חשיבה מחוץ לקופסה.
כורסאות מעוצבות ומערכות ישיבה - כל מה שצריך לעיצוב הבית נמצא ממש כאן
אם תמיד רציתם לרהט את הבית בסגנון ייחודי, אם חלמתם על עיצוב איטלקי אותנטי המשלב מודרניות וחדשנות או קלאסיות ופונקציונליות, החלום שלכם עומד להתגשם.
CALIA ITALIA מביאה אליכם את העיצובים המובילים באיטליה, מערכות ישיבה פינתיות, ספות דו, ספות תלת וכורסאות באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

ELMO
להכניס איטלקי צעיר הביתה וליהנות מאופציות מגוונות
מערכות הישיבה שלנו מציעות אופציות עיצוב מגוונות: ריפודי עור או בד, טקסטורות שונות, שפע צבעים ועיצובים, מראה מרחף או נושק לרצפה, משחקי מרקם ע"י תיפורים שהופכים על פריט ליצירת אומנות, משענות יד רחבות או צרות, משענות גב מתכווננות והאפשרויות עוד רבות.
אנחנו כאן כדי להגשים את החלומות שלכם
הגיע הזמן לעצב את הסלון בסגנון שאתם מתחברים אליו וזה מה שכל כך טוב בקולקציית CALIA ITALIA המציעה מגוון עיצובים שיתאימו לכל חדר מגורים.
נשמח לייעץ ולסייע כדי שתוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת בשבילכם.

הצבעים, הצורות, המרקמים וחומרי הגלם האיכותיים - קולקציית 2020 היא כמו משב רענן של חדשנות המשלבת מסורת ארוכת שנים.