מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

עצות שימושיות לעיצוב הסלון

תשכחו מכל תצורות הישיבה לסלון שהכרתם עד היום, כי העיצוב המודרני והפונקציונאלי שם אתכם במרכז. מותגי הריהוט המובילים מציעים שפע של דגמים מעוצבים ונוחים המותאמים לכל מידה וצורך - ולכם נשאר רק לבחור.

אל תחששו מהטרנדים העכשוויים, הם יעשו לכם רק טוב

הטרנדים האחרונים מובילים קו דינמי וגמיש. אחת הדוגמאות הבולטות לכך הן הכורסאות שעברו מהפך ומציעות בדים צבעוניים ושפע טקסטורות המשתלבות נפלא עם מערכת הישיבה.
אפשר ורצוי לבחור במרקמים וצבעים שונים לכל אחת מהן, כך שהן ישלימו אחת את השנייה ועם זאת ישמרו על זהות עצמאית.
עוד בטרנדים האחרונים נמצאות מערכות ישיבה שמכניסות חמימות לבית כמו ספה מאורכת מעוצבת בגוונים חזקים של חרדל או צהוב, לצד ספה זוגית בגוונים רגועים של אפרפר. ספה עם שזלונג היא עוד אופציה מומלצת, אז תגידו שלום ולהתראות לשבלונות העיצוביות שהכרתם עד היום.


תרכיבו את מערכת הישיבה שעונה על כל הצרכים והרצונות שלכם

הרכיבו את מערכת הישיבה מיחידות מודולריות שמותאמות לצרכים שלכם. אם אתם אוהבים לארח, תבחרו בספה מרכזית ארוכה או בספה פינתית מרווחת, ולצידה שלבו כורסאות יחיד והדומים.

אם אתם אוהבים את האינטימיות, אין יותר כיף מלהצטופף על ספה דו-מושבית המתאימה כתוספת לכל מערכת ישיבה. אם תבחרו בשזלונג תוכלו להנות מכל העולמות יחד.


תנו לספה המרכזית את הכבוד המגיע לה

שזלונג, ספה פינתית או אורכית מרכזית, מומלץ להציב אל מול קיר אליו נשואות העיניים, בדרך כלל מדובר בקיר הטלוויזיה. אם אתם מוותרים על הישיבה מול הטלוויזיה, רצוי להציב את הספה המרכזית בסמוך לקיר כח, כזה שקיבל עיצוב מיוחד ושונה משאר קירות הבית ומייצר עניין בחלל. 


השלימו את מערכת הישיבה בחכמה

ספה זוגית לרוב משלימה את הספה המרכזית, לכן מומלץ למקם אותה בזווית אנכית אליה. 

הציבו נכון את מערכת הישיבה

במידה וישנם קירות פינתיים, עמוד תומך או קיר בודד במרחק סביר ונח מקיר הטלוויזיה, ניתן להצמיד אליהם את הספה המרכזית, כך שתיווצר תחושת הגנה וחמימות. במידה והמרחק גדול או שבחרתם להצמיד לקירות ריהוט ואלמנטים אחרים, ניתן לתחום את מערכות הישיבה במרכז חלל הסלון, מסביב לשולחן סלוני ושטיח. 


נצלו את היתרונות של כורסאות מעוצבות

כורסאות יחיד הן ניידות, הן יכולות לקבל מקום של כבוד כפריט בודד בסמוך לחלון או לקיר כח ולהוות פינה אינטימית. כורסאות יכולות גם להשלים את הספה המרכזית כאשר ממקמים אותן בשני צדדיה או בצד אחד כאשר הן סמוכות זו לזו. 

שמרו על פרופורציות ומעברים 

יש להתייחס לשאר הרהיטים בסלון, לוודא שקיימת נגישות נוחה בין הספות לשולחן הסלוני ולוודא שהשארתם מעברים פנויים לתנועתיות. גם מוצרי טקסטיל תופסים נפח ומקום בחלל ולכן יש להתחשב בשיקולים כמו מיקום השטיח, הקירבה לחלונות ואף לוודא שהווילון לא יתנופף לו הישר לתוך שדה הראיה.

לעצב חכם, לעצב נכון, לעצב עם הבית של המותגים האיטלקיים.


סגור
Loading
Go back to %1