מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3)

NATUZZI EDITIONS

NATUZZI EDITIONS NATUZZI EDITIONS

הכל התחיל לפני כמעט 60 שנים, בית מלאכה קטן בפוליה הפך לחברה גדולה המייצאת את מוצריה לכל רחבי העולם.
NATUZZI הוא אחד השמות הידועים ביותר בתעשיית הרהיטים העולמית ו-NATUZZI EDITIONS נולד כדי להציע קולקציות בעלות סגנון עיצובי צעיר ורענן במחירים נגישים, תוך שמירה על איכות איטלקית וסטנדרטים ללא פשרות.כל מוצר ודגם מעוצב במרכז העיצובי של נטוצי באיטליה, שם צוות המעצבים לומד, חי ונושם אופנה, יוצר אומנות, עוקב ומכיר לעולם את הטרנדים העכשוויים בתחום הריהוט.
תהליך הייצור של NATUZZI EDITIONS מתקיים במפעלי הקבוצה, החל מהעיצוב ראשוני ועד להרכבה הסופית.

הנוחות המוחלטת
זהו לא מושג דמיוני, זהו מושג שנוצר לאחר עשרות שנים של תשוקה, חדשנות ועיצוב איטלקי. הנוחות המוחלטת התפתחה, ועודנה מתפתחת עם הזמן, תוך ביצוע התאמה לרצונות וצרכי הלקוח ולאורך החיים המשתנים.
הנוחות המוחלטת לעולם לא מפסיקה לשאוף לשלמות והיא זו שמנחה את מותג NATUZZI EDITIONS המציע סלונים ומערכות ישיבה עם תכונות ופונקציות המעניקות רגיעה ייחודית בזמן מנוחה, עבודה ושינה.

תוצר של חשיבה איטלקית מוקפדת
כל פריט נבדק מספר רב של פעמים על מנת לבצע הערכה של עמידותו בעומס, את היציבות שלו, בלאי, חיכוך והשפעה. זאת הדרך היחידה והטובה ביותר לספק ללקוחות המותג את החוויה איכותית ביותר, גם לאחר שנים רבות.
תתכוננו לפסוע אל עולם עיצובי המציע מבחר רב של דגמים, שלל תצורות, פונקציות, סוגי ריפוד וצבעים שיפיחו חיים בחלל המגורים. NATUZZI EDITIONS הופכים רגעים לחוויה מיוחדת ומרגשת.

הגדר מיון בסדר יורד
דף
9 פריטים נצפו מתוך 14 פריטים
הגדר מיון בסדר יורד
דף
9 פריטים נצפו מתוך 14 פריטים
מעוניינים להתייעץ עם המומחים שלנו?
השאירו פרטים
רשום / חבר מועדון?