מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3)
איטלסופה

ספה דו / תלת ELEGANTE

קורנת אלגנטיות איטלקי
מערכת ישיבה המשלבת אסתטיקה נקייה וקווים ישרים, יחד עם קימורים עדינים ומעוצבים בטעם משובח. התפרים הסימטריים שבמשענות הגב יוצרות ניגוד מושלם ומרתק למושבים החלקים שמזמינים לנוחות, משענות הידיים הדקות ורגלי המאט השחורות יוצרות אלמנט אלגנטי וקלאסי, שאומר כל כך הרבה בדרכו השקטה.

החל מ- 6,500 ₪
שתף קישור
המחיר מתייחס לספה דו מושבית בריפוד בד וללא ריקליינרים
 • מערכת ישיבה דו ותלת - יצירת אומנות איטלקית בחדר המגורים
  ספות דו ותלת מעוצבות בסגנון ייחודי המשלב קווים ישרים וקימורים, עיטורי תיפורים ומושבים חלקים שמזמינים לנוחות. כל חלק וכל פרט במערכת הישיבה מתמזגים יחדיו ויוצרים שיק איטלקי כובש, שכבר במבט ראשון יגרום לכם להתאהב.
 • מושבים חלקים ותפרים סימטריים במשענות הגב - הפכים נמשכים, אין ספק
  עיטורי התיפורים הישרים ששוכנים במשענות הגב מהווים ניגוד מושלם למושבים החלקים, הם מספרים סיפור, הם יוצרים יחדיו נרטיב שכולו מלא קסם, כמו שרק עיצוב איטלקי יכול ליצור.
 • רגלי מאט שחורות ודקיקות - האלמנט שהופך את המראה לשלם
  מכל פינה של הספה יורדת בעיקול מרומז רגל מאט שחורה, היא מתחברת יחד בקו אופקי וישר עם הרגל הסמוכה לה בגב הספה. גם כאן ממשיך השילוב של קווים ישרים ומקומרים, כאלמנט משלים לקימורים שבצידי משענות הגב והידיים. גובה רגליים: 18 ס"מ.
 • ריפוד עור ובד במבחר צבעים - היוקרה שבעיצוב נראית נפלא בכל ריפוד
  מערכת הישיבה זמינה בריפוד עור יוקרתי או בד נעים למגע באסכולה רחבה של צבעים לבחירתכם. הכניסו טקסטורות מעניינות לחדר המגורים, בחרו בגוון המושלם לו והגשימו את החזון העיצובי שלכם.
מידע נוסף
ניתן להשיג בריפוד בד ועור
קבלו ייעוץ מקצועי חינם
השאירו פרטים או התקשרו
03-6038999
רשום / חבר מועדון?