צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

  blog

  סלונים מעוצבים: טיפים של מעצבת פנים לבחירה נכונה של סלון פינתי

  אחד הטרנדים המרשימים שעושים קאמבק בעיצוב הבית, הוא הטרנד של הסלון הפינתי. את הסלון הפינתי רובנו זוכרים משנות ה-60 וה-70 אז הוא היה פופולרי במיוחד. העלייה המיידית ברמת החיים הובילה לא מעט ישראלים לעיצוב מחדש של הסלון שלהם ואף הרחבתו - וכך נולד הסלון הפינתי. העיצוב הבסיסי של סלון פינתי מעוצב מתרכז בעיקר בבחירת מערכות הישיבה שלו - אשר ממוקמות בפינת החדר, ולא במרכזו, וכך בהתאם כל יתר הסלון מעוצב לפיהן, כשהמוקד הוא בפינה. בשנים האחרונות כאמור, הטרנד הזה עושה קאמבק מרשים, ובלא מעט סלונים מעוצבים של בתים בישראל, נוכל למצוא את העיצוב הפינתי המוכר. השאלה היא, אם אתם רוצים לעצב בעצמכם את הסלון שלכם כסלון פינתי מעוצב - איך עושים זאת? הנה כמה טיפים שלי שיוכלו לעזור לכם:

   

  הדרך לעיצוב נכון והולם

         ספה פינתית היא חובה? - בעבר, המחשבה הייתה שאם בוחרים לעצב את הסלון שלכם בתור סלון פינתי, הרי שהספה עצמה גם היא צריכה להיות פינתית. כלומר-  ספה בצורת רי"ש. האפקט התקבל בין אם היה מדובר באמת על ספה אחת עם הצורה הזו, או על שתי ספות שחוברו להן יחדיו. אולם, האם יש בכך חובה? כיום יש גם אפשרויות חדשות לעיצוב של הסלון הפינתי - ואולי זה יתאים מאד לעיצוב הסלון שלכם! כך למשל, אפשר לבחור בספה שאחת הכריות שלה נפתחת כלפי חוץ, וכך בעצם מתקבלת מעין צלע נוספת לספה, אך לא מדובר על מערכת ישביה שלמה שכוללת גם משענת. זה מאפשר לעצב את מערכת הישיבה בצורת רי"ש, אבל באופן חלקי כדי לנצל למשל את השטח שבפינה השניה של החדר בצורה מיטבית. במקרים אחרים, אנשים אף יכולים לבחור בספה רגילה לכאורה ופשוט למקמה בפינת החדר - וזה פתרון שיכול להיות הולם מאד לחדרי סלון שהם קטנים יותר, ולא רוצים שכל הפינה תהיה אך ורק לטובת מערכת הישיבה. במקום זה - משלימים את העיצוב של הסלון הפינתי עם מדף נמוך או עם שידה.

         מערכת הצבעים - נקודה נוספת שיש לשקול אותה בעיצוב של

   

   

  לבחור את מערוכת הישיבה הטובות ביותר

   

  אם אתם מחפשים את מערכות הישיבה הטובות ביותר לעיצוב של סלון פינתי, הגעתם למקום המושלם - לאתר של איטלסופה. תוכלו למצוא באתר אל מגוון מערכות הישיבה האיכותיות ביותר שיש בעולם, והכל ממתין לכם בחיוג למספר 073-7841545, או בהשארת פרטיכם באתר.

  איטלסופה
  דלג על איטלסופה

  איטלסופה

  מערכות ישיבה לסלון מבית נטוצי 

  סלונים ורהיטי יוקרה מעוצבים 

  איטלסופה פתוחה לעולם ולבינלאומיות, לערבוב ז‘אנרים ולחשיבה גמישה.  איטלסופה מייצרת תחושות אנושיות על־ידי מיזוג יצירתיות ופונקציונליות, וכתוצאה מכך מעניקה פתרונות לאורח חיים ייחודי וצעיר. איטלסופה מובילה תפיסה חדשנית של עיצוב הנותנת מענה לנוחיות ועמידות, עם איזון מושלם בין ייחודיות לאיכות. איטלסופה, מותג של קבוצת נטוצי, המובילה העולמית בריפוד עור ובד, בעלת 50 שנות ניסיון.

  עבור לתוכן העמוד