צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

  blog

  ספות נפתחות למיטה

  ספה היא הרבה יותר מאשר רק רהיט לשבת עליו

  בדרך הכלל הסלון הביתי משמש אותנו למנוחה, לישיבה או לאכילה עליו, אבל ישנם סלונים אשר יכולים להיות הרבה מעבר לכך. כאשר עושים שימוש בספה הנפתחת למיטה, ממקסמים את מה שניתן להשיג מהסלון תוך כדי חסכון במקום והוצאות. בנוסף לפריט זה יתרונות עיצוביים רבים וכיום השימוש בספות הנפתחות למיטה עולה בקצב מהיר.

  אז מה יש בספות נפתחות למיטה?


  • מהם היתרונות בספות שכאלה? ספה הנפתחת למיטה בעצם נותנת לנו הרבה דברים, בפריט ריהוט אחד. כאשר מעצבים חלל קטן, אשר צריך להכיל גם מקום ישיבה נוח וגם מיטה, ספה זו הינה פתרון פשוט וטוב. בנוסף, ניתן להשתמש בספות אלה כסלון לכל דבר, והן משאירות לנו את האופציה להלין עליהן אורחים או לישון בצורה נוחה יותר בסלון. ספות אשר נפתחות למיטות מגיעות בעיצובים רבים ומיוחדים, ויכולות לשפר את העיצוב הכללי של הבית.

  • יש לספות אלה חסרונות? לא כל ספה מיטה איכותית, וצריך לוודא כי בוחרים טרם הרכישה ספה טובה המתאימה לצרכינו. בנוסף, לא לכל אחד יהיה נוח לישון ולשבת על אותו מצע, ולכן יכול להיות שמילוי הספה וקושי המושבים לא יתאימו לשינה עבור כל אחד. כמו כן, צריך לצאת מתוך נקודת הנחה כי ספה שמשמשת גם כמיטה נמצאת בשימוש גבוהה הרבה יותר ממיטה רגילה או סלון ביתי, ולכן הבלאי של ספות אלה עלול להיות גדול מאוד, ולכן רצוי להשקיע בספה נפתחת איכותית אשר תשמור על מצבה לאורך זמן.

  • לאילו מטרות נועדו ספות אלה? ספות נפתחות למיטה הינן ספות פונקציונליות מאוד. הן נועדו לחסוך מקום היות וניתן לסגור את המיטה לספה במהלך היום ולפתוח אותה רק בעת הצורך, וכן לחסוך בהוצאות היות ומקבלים שני פריטים במחירי אחד. ספות אלה יכולות להיות גם פריט עיצובי מיוחד, ובמקום מיטה אשר תתפוס מקום רב בחדר, ניתן לסגור את הספה ולקבל פריט ישיבה מעוצב אשר משדרג ומוסיף לעיצוב החדר או החלל בו נמצא. ספות אלה מספקות פתרונות אכסון מלבד המקום שחוסכות, היות ורובן מגיעות עם ארגז מצעים אשר לא מפריע לספה כאשר הינה סגורה, ובו ניתן לאכסן את כלל כלי המיטה.

   

  כאשר קונים ספות נפתחות למיטה, רצוי להתייעץ עם המומחים לכך

   

  בקניית ספה הנפתחת למיטה קונים שני פריטים חשובים ביותר- הספה אשר עליה נבלה במנוחה, צפייה בטלוויזיה, אכילה ואירוח, והמיטה בה מבלים זמן רב, לכן רצוי לבחור ספה שתתאים לנו הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפונקציונליות שלה, ולהשקיע מחשבה רבה בדבר. איטלסופה הינה מותג של קבוצת נטוצי, המובילה העולמית בריפוד עור ובד ובעלת חמישים שנות ניסיון. נציגי החברה יסייעו לכם בבחירת הספה אשר תהווה עבורכם גם את הסלון המושלם וגם את המיטה המזמינה שנעים לחזור אלי בסוף יום ארוך.

  איטלסופה
  דלג על איטלסופה

  איטלסופה

  מערכות ישיבה לסלון מבית נטוצי 

  סלונים ורהיטי יוקרה מעוצבים 

  איטלסופה פתוחה לעולם ולבינלאומיות, לערבוב ז‘אנרים ולחשיבה גמישה.  איטלסופה מייצרת תחושות אנושיות על־ידי מיזוג יצירתיות ופונקציונליות, וכתוצאה מכך מעניקה פתרונות לאורח חיים ייחודי וצעיר. איטלסופה מובילה תפיסה חדשנית של עיצוב הנותנת מענה לנוחיות ועמידות, עם איזון מושלם בין ייחודיות לאיכות. איטלסופה, מותג של קבוצת נטוצי, המובילה העולמית בריפוד עור ובד, בעלת 50 שנות ניסיון.

  עבור לתוכן העמוד