צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

  blog

  סלונים במבצע

  לצד מילות הקסם המוכרות הנלמדות כבר בגיל הרך וכוללות מילים כמו "תודה", "סליחה" ו"בבקשה", ישנה מילה אחת שמהלכת קסם על כל ישראלי ממוצע וכפי שהסגירה אותנו הכותרת, הכוונה למילה "מבצע". נראה כי הקהל הישראלי לא יהסס להיכנס לרכב המשפחתי ולשנע את כל המשפחה לקצה השני של הארץ ולו בשביל ליהנות ממבצע כזה או אחר, וככל שהחיסכון גדול יותר, כך השמחה תהיה רבה יותר. מדוע כך הם פני הדברים? ובכן, ייתכן כי קיים קשר לכך שיותר מכל אנחנו מפחדים לצאת פראיירים...
  עם זאת, מאחר שגם המשווקים ואנשי הפרסום מודעים לעניין, הרי שלא אחת המילה "מבצע" באה להפוך מוצר לא איכותי במיוחד למוצר אטרקטיבי ביותר. אי לכך, לא בכל מקרה שבו אתם נחשפים לצמד המילים המפתות סלונים במבצע, אכן מדובר הלכה למעשה בסלונים אטרקטיביים באופן מיוחד וזאת מכיוון שלא תמיד כל הנוצץ זהב הוא.


  סלונים במבצע – קווים לדמותם

   


  סלונים במבצע היא לרוב כותרת המבשרת על מערכות ריהוט סלוניות הנמכרות במחיר מוזל בהשוואה למחיר שבו הן נמכרות במהלך השנה, אך ייתכן גם שמדובר במערכות הנמכרות במחיר מוזל רק תחת תנאים מסוימים. כך, לדוגמה, אם יצרן או משווק מסוים ירצה להיפטר מכמות גדולה של סחורה תוך זמן קצר יחסית, ייתכן שיבחר להכריז על מבצע התקף רק במקרה של רכישת מערכת שלמה, שאינו תקף עבור רכישה של רהיט אחד בלבד כמו ספה או כורסה בודדת. 
  כמו כן, מרבית היצרנים והמשווקים נוהגים להכריז על מבצעים במועדים מסוימים, כשבין היתר מדובר במבצעי סוף עונה שמטרתם לפנות את המחסנים מרהיטי הקולקציה החולפת, מבצעים שמתקיימים במהלך החגים, שמטרתם לרכב על גל הפופולאריות של מרכזי הקניות בעונות החגים ועוד.


   

  כיצד נוכל לדעת האם הנוצץ אכן זהב הוא?  לאור כל זאת, כאשר אנו נחשפים לצמד המילים המפתה: סלונים במבצע, ראשית עלינו לנשום עמוק ולהירגע. לאחר מכן יש לברר לעומק מדוע סלונים אלה מוצעים במבצע: אם מדובר ברהיטים שצריכים לפנות את מקומם לרהיטים חדשים, ייתכן מאוד שמדובר במבצע משתלם במיוחד, אך אם, למשל, מדובר ברהיטים מתצוגה שנחשפו במשך שנה לפחות לקרינת השמש, ייתכן שמוטב לוותר על ההזדמנות, גם אם מדובר במבצע המקנה הנחה משמעותית במיוחד.
  במיוחד מומלץ להיזהר ממבצעים של הרגע האחרון או מכל סיטואציה שבה מנסים להפעיל עליכם לחץ מסיבי. בדרך כלל טקטיקות של שימוש בלחץ מופעלות כאשר ישנו רצון נסתר למנוע מהלקוח לברר פרטים לעומק ולהתעניין בנוגע למוצרים שהוא עתיד לרכוש. 
  לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת איטלסופה (Italsofa), מותג הריהוט המוביל מקבוצת נטוצי העולמית. נטוצי מובילה כיום את השוק העולמי בייצור של מערכות סלוניות מבד ומעור. התקשרו עוד היום לטלפון 073-7841545 ובררו בנוגע למבצעי החודש וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.


   

  איטלסופה
  דלג על איטלסופה

  איטלסופה

  מערכות ישיבה לסלון מבית נטוצי 

  סלונים ורהיטי יוקרה מעוצבים 

  איטלסופה פתוחה לעולם ולבינלאומיות, לערבוב ז‘אנרים ולחשיבה גמישה.  איטלסופה מייצרת תחושות אנושיות על־ידי מיזוג יצירתיות ופונקציונליות, וכתוצאה מכך מעניקה פתרונות לאורח חיים ייחודי וצעיר. איטלסופה מובילה תפיסה חדשנית של עיצוב הנותנת מענה לנוחיות ועמידות, עם איזון מושלם בין ייחודיות לאיכות. איטלסופה, מותג של קבוצת נטוצי, המובילה העולמית בריפוד עור ובד, בעלת 50 שנות ניסיון.

  עבור לתוכן העמוד